Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kvadratinė 40 l talpos statinė, balta, su rankenomis, Sterk
15,11 € 13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Rauginimo statinė 40 l - balta, su rankenomis
15,11 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Užsukamas dangtis kvadratinėms 30, 40 ir 50 l statinėms, fi 22 cm
3,58 €
3,58 EUR/vnt.
Išleidimo čiaupas bačkai 40 l, 60 l, 130 l, 240 l
4,27 €
4,27 EUR/vnt.
Statinė kopūstams rauginti 85 l, su užveržiamu žiedu, mėlyna, Sterk
35,85 € 30,49 €
30,49 EUR/vnt.
Statinė kopūstų rauginimui 60 l, su prispaudžiamuoju žiedu, mėlyna, Sterk
31,95 € 27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
Gold esencija Jamaikos romo skonio, skirta 4 L, 40 ml
Highcastle Whisky skonio esencija, skirta 2 l – 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
3,68 EUR/vnt.
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml