Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Activated Duo Carbon – aktyvintos mineralinės (akmens) ir kokosų anglies mišinys, 1 kg, iki 60 l
5,61 €
5,61 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Fermentacijos kvapo sugėriklis su Maxi vamzdeliu ir anglimi
5,27 €
5,27 EUR/vnt.
Premium nerūdijančiojo plieno filtravimo kolona, komplekte priedai ir aktyvinta anglis
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno pakabinama filtravimo kolona, rinkinyje priedai ir aktyvinta anglis
44,39 €
44,39 EUR/vnt.
Aktyvuota anglis (akmens anglis, mineralinės kilmės) 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg