Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, degtinei, juodos, 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60x90 mm buteliams, degtinei, baltos, 20 vnt.
2,63 € 1,56 €
0,08 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60x90 mm buteliams, degtinei, 3 dizainai, 20 vnt.
2,43 € 1,56 €
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, dovanoms, augalinis raštas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
Lipnios etiketės 60x90 mm buteliams, degtinei, PRL, 20 vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, vaisių eskizas - 20 vnt.
Alkoholio kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Herbowa 500 ml butelis su grybuko formos kamščiu, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Butelis „Receptura“ 250 ml, su juodu užsukamu dangteliu, 1 vnt.
0,88 €
0,88 EUR/vnt.
Butelis GLORIA 0,5 l, su auksinės spalvos užsukamu kamšteliu, fi 28, 1 vnt.
1,29 €
1,29 EUR/vnt.
500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Cytrynówka“, 1 vnt.