Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Alkoholio kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Nerūdijančio plieno pakabinama filtravimo kolona, rinkinyje priedai ir aktyvinta anglis
44,39 €
44,39 EUR/vnt.
Premium nerūdijančiojo plieno filtravimo kolona, komplekte priedai ir aktyvinta anglis
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
Distiliatoriaus modulis - apžiūros langelis - fi 48,3 mm, ilgis 100 mm
39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis - distiliavimo papūga
34,14 €
34,14 EUR/vnt.
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Kamštis / kepurėlė balionams su siauru kakleliu fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mandarinas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Marakuja ir persikas