Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Alkoholio matuoklis, nedūžtantis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Alkoholometras
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Mažas alkoholometras
4,46 €
4,46 EUR/vnt.
Alkoholometras Mini
1,10 €
1,10 EUR/vnt.
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Tikslus stiklinis spiritometras
10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Alkoholometras nedūžtančiame mėgintuvėlyje
3,95 €
Mini spiritometras EN/DE
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Tarpinė modulinio distiliatoriaus langeliui
2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Nedūžtantis alkoholometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 20–98 %
Nerūdijančios prizminės spyruoklės - 0,5 l
16,58 €
33,16 EUR/l
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Modulinis distiliatorius Convex 18 l Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/vnt.