Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Stiklinė kišeninė gertuvė 200 ml su užsukamu kamšteliu, spauda „Beždžionėlė”, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
„Maluch“ buteliukas su auksinės spalvos užsukamu kamšteliu, 40 ml, 10 vnt.
4,41 €
0,44 EUR/vnt.
Buteliukų rinkinys su kamšteliais, 240 ml - 4 vnt.
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/vnt.
Plokščias 200 ml buteliukas su užsukamu dangteliu, spauda „Eglutės burbulai“, 1 vnt.
Plokščias butelis (piersiówka) 200 ml su užsukamu kamšteliu ir spauda „Vaisiai“, 2 variantas
Plokščias butelis 200 ml su užsukamu dangteliu, užrašas „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
Butelis Maluch 50 ml su užsukamu kamšteliu - 10 vnt.
6,92 €
0,69 EUR/vnt.
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija su „Gorzka Staropolska“ skoniu, skirta 4 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Butelis „piersiówka“ 200 ml su užsukamu kamšteliu, spauda „Velykinis margutis“, 1 vnt.
0,00 EUR/vnt.
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
500 ml butelis degtinei, su juodu užsukamu kamšteliu, 6 vnt.
4,07 €
0,68 EUR/vnt.
Butelis Daniels 500 ml su užsukamu kamšteliu, užrašas „Bimber OLD“, 1 vnt.
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Bimber“, 1 vnt.
2,02 € 1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Butelis Galonik 40 ml su užsukamu kamšteliu, 10 vnt.
6,60 €
0,66 EUR/vnt.