Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
3,19 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Butelis Klasztorna 500 ml su užsukamu dangteliu ir spausdintu užrašu „Cytrynówka”, dizainas Nr. 2
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
Esencija su „Gorzka Staropolska“ skoniu, skirta 4 l - 40 ml
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Sodo mėtų skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Vynuogių skonio esencija, 40 ml
Stiklainis TO 1,7 l su auksiniu dangteliu fi 100/6, 1 vnt.
1,90 €
1,90 EUR/vnt.
Daugiafunkcis 12L indas su užsukamu dangteliu
6,31 €
6,31 EUR/vnt.
Plokščias kišeninis butelis 200 ml su užsukamu kamšteliu ir spauda „Cytrynówka”, 1 dizainas
1,17 €
1,17 EUR/vnt.
Tynktura 500 ml butelis su spauda „Cytrynówka” ir užsukamu kamšteliu
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
Plokščias kišeninis butelis 200 ml su užsukamu kamšteliu ir spauda „Cytrynówka“, 2 variantas
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l