Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Plokščias kišeninis butelis 200 ml su užsukamu kamšteliu ir spauda „Cytrynówka”, 1 dizainas
1,17 €
1,17 EUR/vnt.
Plokščias kišeninis butelis 200 ml su užsukamu kamšteliu ir spauda „Cytrynówka“, 2 variantas
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Tynktura 500 ml butelis su spauda „Cytrynówka” ir užsukamu kamšteliu
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
3,19 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
TO stiklainis, grubasek 580 ml su spalvotu dangteliu fi82/6, 6 vnt.
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/vnt.
Užsukami dangteliai fi 100, auksiniai - 10 vnt.
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/vnt.
Twist-off dangtelis fi82/6, smėlio spalvos languotas, 10 vnt.
1,53 €
0,15 EUR/vnt.
Dangtelis fi 43/4 juodas - 10 vnt
1,34 €
0,13 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi 66 languotas - 10 vnt.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Trigubas (trijų kamerų) laistymo burbulas, permatomas geltonas, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Vsypto rinkinys 2×15 skonių, 30×9 g
18,78 €
1,25 EUR/vnt.