Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 10 – rinkinys
64,14 €
6,41 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Distiliatorius hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
650,98 €
650,98 EUR/vnt.
Distiliatorius hawkSTILL Aabratek 2.3 60 l WiFi
487,32 €
487,32 EUR/vnt.
$PRY Distiliatorius HawkStill ŠaltiejiPirštai 60,3mm RegGalia
414,39 €
414,39 EUR/vnt.
hawkSTILL Wi-Fi IQ rinkinys – distiliavimo termometras su Wi-Fi ir ekranu
150,00 €
150,00 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius Convex 30 l elektrinis - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg