Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nerūdijančio plieno pakabinama filtravimo kolona, rinkinyje priedai ir aktyvinta anglis
44,39 €
44,39 EUR/vnt.
Stiklinė filtravimo kolona su spiritometru, silikonine žarnele ir aktyvuota kokosų anglimi
28,53 €
28,53 EUR/vnt.
Premium nerūdijančiojo plieno filtravimo kolona, komplekte priedai ir aktyvinta anglis
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Filtravimo kolona
16,34 €
16,34 EUR/vnt.
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Activated Duo Carbon – aktyvintos mineralinės (akmens) ir kokosų anglies mišinys, 1 kg, iki 60 l
5,61 €
5,61 EUR/kg
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Silikoninė žarnelė fi 7/9mm - temp. -55 +180°C
7,17 EUR/vnt.
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
Alco-crystal - priemonė, gerinanti alkoholinių gėrimų savybes
2,12 €
302,86 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg