Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Modulinis distiliatorius Convex 30 l elektrinis - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/vnt.
Burbono skonio esencija 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml
Highcastle Whisky skonio esencija, skirta 2 l – 40 ml
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 10 – rinkinys
64,14 €
6,41 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml