Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencijų rinkinys Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Pina Colada skonio esencija, skirta 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
500 ml lieknas butelis su juodu užsukamu kamšteliu, degtinei, 6 vnt.
4,61 €
0,77 EUR/vnt.
Saturatorius vandeniui ir gėrimams + 10 vnt. CO₂ užtaisų
41,70 €
41,70 EUR/vnt.
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
Esencija su „Gorzka Staropolska“ skoniu, skirta 4 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Mėtinio skonio esencija, 2 l - 40 ml
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Vyšnių ir brendžio skonio esencija, 40 ml - skirta 4 L