Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 - auksinis - 8 vnt.
1,76 €
0,22 EUR/vnt.
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 mm - juodas, 8 vnt.
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
Daugiafunkcis 18 l stiklainis su užsukamu dangteliu
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Alkoholio kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Distiliatorius hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 l – 2 atskirtuvai
209,02 €
209,02 EUR/vnt.
Klasikinis Convex 18 l distiliatorius - 2 nusodintuvai
159,76 €
159,76 EUR/vnt.
Klasikinis distiliatorius „Convex“ 18 L – 1 atskyrimo indas
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/vnt.
Turbo mielės X-Harmony 18 %, 100 l, 360 g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg