Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Saulės energija maitinamas kurmių atbaidytuvas – veiksminga, saugi ir humaniška Jūsų sodo apsauga, 4 vnt. rinkinys
13,41 €
3,35 EUR/vnt.
Saulės energija maitinamas kurmių atbaidytuvas – veiksminga, saugi ir humaniška sodo apsauga, 1 vnt.
4,12 €
4,12 EUR/vnt.
Pelėkautas – gyvagautas, permatomas, 2 vnt.
9,80 € 7,88 €
3,94 EUR/vnt.
Gaudyklė pelėms - gyvagaudė
4,72 € 3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Pelėkautai – metaliniai
1,76 € 0,85 €
0,85 EUR/vnt.
Vaikiškas stiklainis twist off 212 ml su spauda ir dangteliu fi 66/4, 6 vnt.
6,31 €
1,05 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg