Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Universalus 2 viename stiklainių atidarytuvas fi 66 ir 82
2,44 €
2,44 EUR/vnt.
Daiginimo stiklainis Twist-off + 5 sėklų pakuočių
7,66 €
7,66 EUR/vnt.
Daiginimo stiklainis „Twist-off“ su ridikų sėklomis
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
40 ml TO stiklainis su juodu dangteliu fi 43 - 10 vnt.
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/vnt.
Kambario termometras, skystųjų kristalų, vaikiškas Ø 11 cm
1,80 € 0,68 €
0,68 EUR/vnt.
Rankiniu būdu įkraunamas elektroninis virtuvinis termometras
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Vaikiškas stiklainis twist off 212 ml su spauda ir dangteliu fi 66/4, 6 vnt.
6,31 €
1,05 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g