Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Burbono skonio esencija 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Distiliatoriaus modulis - distiliavimo papūga
34,14 €
34,14 EUR/vnt.
Distiliatorius ir greitpuodis 2 viename 12 l
122,93 €
122,93 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius Convex 18 l Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/vnt.
Aktyvuota mineralinės kilmės akmens anglis 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 10 – rinkinys
64,14 €
6,41 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Distiliatorius hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 l – 2 atskirtuvai
209,02 €
209,02 EUR/vnt.
Klasikinis Convex distiliatorius 30 L - 1 nusodintuvas
172,20 €
172,20 EUR/vnt.
Klasikinis Convex 18 l distiliatorius - 2 nusodintuvai
159,76 €
159,76 EUR/vnt.
Klasikinis distiliatorius „Convex“ 18 L – 1 atskyrimo indas
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/vnt.