Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Ketinis puodas su keptuve, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/vnt.
Ketinis puodas su keptuve, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/vnt.
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Virtuvinis termometras su grafika (nuo 0 °C iki +120 °C) 21,0 cm
5,34 €
5,34 EUR/vnt.
Dirvožemio pH matuoklis
5,70 €
5,70 EUR/vnt.
Vaikiškas stiklainis twist off 212 ml su spauda ir dangteliu fi 66/4, 6 vnt.
6,31 €
1,05 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg