Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, spauda „Eglutė“, 1 vnt.
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, spauda „Kalėdų Senelis“, 1 vnt.
Plokščias butelis (piersiówka) 200 ml su užsukamu kamšteliu, su „Sniego senio“ spauda, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Plokščias 200 ml buteliukas su užsukamu dangteliu, spauda „Eglutės burbulai“, 1 vnt.
Stiklinė 3 l statinaitė su plačia įpylimo anga, kamščiu, stoveliu ir čiaupu
15,36 €
15,36 EUR/vnt.
VSYPTO vynuogių skonio, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO mango skonio, 9 g
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
92,00 EUR/l
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
85,25 EUR/l
Vsypto Ice Tea Citrina – rinkinys 15 × 9 g
9,75 €
0,65 EUR/vnt.
Vsypto Obuolys–persikas – rinkinys 15×9 g