Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Kokoso skonio esencija, skirta 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Kokosų skonio esencija, 2,5L, 125L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Pina Colada skonio esencija, skirta 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 10 – rinkinys
64,14 €
6,41 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota kokoso anglis augalams 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/vnt.
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Fermentacijos kvapų sugėriklis + tylus fermentacijos vamzdelis + aktyvuota kokoso anglis 200 g
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Activated Duo Carbon – aktyvintos mineralinės (akmens) ir kokosų anglies mišinys, 1 kg, iki 60 l
5,61 €
5,61 EUR/kg
Stiklinė filtravimo kolona su spiritometru, silikonine žarnele ir aktyvuota kokosų anglimi
28,53 €
28,53 EUR/vnt.