Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Užsukamas butelių kamštelis fi28/38, juodas, 8 vnt.
2,36 €
0,29 EUR/vnt.
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esmė vyšnių skonio, 2,5 L 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Butelis „Receptura“ 250 ml, su juodu užsukamu dangteliu, 1 vnt.
0,88 €
0,88 EUR/vnt.
Esencijų rinkinys Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, vaisių eskizas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
Mėtinio skonio esencija, 2 l - 40 ml
Dekoratyvinis butelis TYNKTURA 0,5 l, su ilgu juodu užsukamu kamšteliu fi 28 mm, 1 vnt.
1,34 €
1,34 EUR/vnt.
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l