Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Statinaitė 5 l, stiklinė, su plačia įpylimo anga, kamščiu, stovu ir kraneliu
24,63 €
24,63 EUR/vnt.
Stiklinė 3 l statinaitė su plačia įpylimo anga, kamščiu, stoveliu ir čiaupu
15,36 €
15,36 EUR/vnt.
Daugiafunkcis 5 l stiklainis su kraneliu
7,16 € 6,14 €
6,14 EUR/vnt.
Daugiafunkcis indas su kraneliu 8 l
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/vnt.
Vynuogių skonio esencija, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Daugiafunkcis indas su kraneliu 10 l
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Spanguolių skonio esencija iki 4 L – 40 ml
Nedužtantis 8 l stiklainis su čiaupu ir dvipusiu mediniu stovu
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/vnt.
Nedūžtantis 5 l stiklainis su kraneliu ir dvipusiu mediniu stovu
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Daugiafunkcis stiklainis su kraneliu 3 l
6,90 € 5,83 €
5,83 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija skirta 2 l - 40 ml
Pina Colada skonio esencija, skirta 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
5 l stiklainis trauktinėms ir užsukamas dangtelis su rankena
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/vnt.
Apeorello Dolce esencija 4 litrams, 40 ml
3,68 EUR/vnt.