Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4–10 mm, 2 l
2,36 €
2,36 EUR/vnt.
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Stiklainis TO 1,7 l fi 100 - 6 vnt.
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/vnt.
Twist-off stiklainis 385 ml su juodu dangteliu fi 63, 6 vnt.
6,31 € 3,41 €
0,57 EUR/vnt.
TO stiklainis 1,7 l su geltonu plastikiniu dangteliu ir rankenėle, fi 100, 1 vnt.
2,39 €
2,39 EUR/vnt.
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 10 – rinkinys
64,14 €
6,41 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Stiklainis TO 300 ml fi 66 - pakuotė 12 vnt.
5,19 € 3,88 €
0,32 EUR/vnt.
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Stiklainis 10 L su plastikiniu dangčiu
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/vnt.
5 l stiklainis su plastikiniu dangčiu
6,77 € 5,39 €
5,39 EUR/vnt.
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg