Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Džiuto virvelė 2 mm/110 m/250 g
2,92 €
0,03 EUR/m
Džiuto virvelė 1,5 mm/100 m/100 g
1,20 €
0,01 EUR/m
Geltona medvilninė virvelė 2 mm/55 m/100 g
2,43 € 1,90 €
Medvilninis kulinarinis siūlas, baltas (240 °C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Augalų rišimo PE juosta 3 cm x 50 m
4,46 €
0,09 EUR/m
Padengtas plieninis bambuko formos kuolas, 180 cm x 11 mm
1,53 € 1,17 €
1,17 EUR/vnt.
Bambuko formos dengtas plieninis kuoliukas, 150 cm x 11 mm
1,46 € 1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Dengta plieninė bambuko formos atrama, 90 cm x 8 mm
0,65 € 0,56 €
0,56 EUR/vnt.
Sizalio virvė 1,8 mm/115 m/250 g
3,94 € 3,34 €
Ąžuolo skonio esencija su natūraliu aromatu ir ekstraktu – 40 ml, skirta 4 L
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
Juodųjų serbentų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 l – 40 ml