Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sodininkystės guminis vamzdelis, tamsiai žalias, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 l
1,95 €
0,97 EUR/l
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4–10 mm, 2 l
2,36 €
2,36 EUR/vnt.
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Augalų rišimo PE juosta 3 cm x 50 m
4,46 €
0,09 EUR/m
Balkoninis šiltnamis su 3 lentynomis
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, juodas
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, žalias
Smulkių vaisių rinktuvas su metaliniais dantimis
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Maistinis kibiras GWIOZDA - su dangčiu, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/vnt.
Spiralinė plieninė atrama 1,50 m x 6 mm
0,90 €
0,90 EUR/vnt.
Spiralinė plieninė atrama 1m x 6mm
0,53 € 0,46 €
0,46 EUR/vnt.
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg