Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Elektroninis substrato testeris 4 viename
13,90 €
13,90 EUR/vnt.
Aktyvuota kokoso anglis augalams 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/vnt.
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 l
1,95 €
0,97 EUR/l
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4–10 mm, 2 l
2,36 €
2,36 EUR/vnt.
Laistymo rutuliai augalams, balti pusiau permatomi su kamščiu, 400 ml, 4 vnt.
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/vnt.
Laistymo kamuoliukai, skaidrūs, 400 ml, 4 vnt.
7,60 € 5,83 €
1,46 EUR/vnt.
Popieriniai vazonėliai 4,5 x 5 x 4,5, rinkinys 5 vnt.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/vnt.
Laistymo kamuoliai augalams, skaidrūs, gintaro atspalvio, 400 ml, 4 vnt.
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/vnt.
Laistymo rutuliai augalams, juodi permatomi, 400 ml, 4 vnt.
Laistymo burbulai augalams, skaidrūs žali, 400 ml, 4 vnt.
Augalams skirti laistymo kamuoliukai, skaidrūs, 400 ml, 2 vnt.
4,27 €
2,13 EUR/vnt.
Laistymo kamuoliukai augalams, permatomi žali, 400 ml, 2 vnt.