Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
5 l stiklainis trauktinėms ir užsukamas dangtelis su rankena
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/vnt.
Butelis trauktinėms, gertuvės tipo, 100 ml + dangteliai, 8 vnt.
4,87 € 3,56 €
0,45 EUR/vnt.
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Butelis trauktinei 200 ml 6 vnt.+ 6 kamščių 23/18
5,51 €
0,92 EUR/vnt.
Filtravimo maišelis trauktinėms
6,66 €
6,66 EUR/vnt.
Gertuvės formos butelis trauktinėms 200 ml - 10 vnt.
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/vnt.
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Stiklainis 4 l su juodu ø 100 užsukamu dangteliu
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Cytrynówka“, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei, su juodu užsukamu kamšteliu, 6 vnt.
4,07 €
0,68 EUR/vnt.
Stiklainis TO 4 L ir dangtelis fi 100 su rankenėle
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/vnt.
Kapitono tipo butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/vnt.
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 - auksinis - 100 vnt.
10,24 €
0,10 EUR/vnt.
Vyšnių likerio skonio esencija 10 L - 100 ml