Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Užpiltinių filtravimo maišas su sustiprintu dugnu
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Butelis užpiltinėms, gertuvės formos, su užsukamu kamšteliu, 200 ml, 10 vnt
7,56 € 6,78 €
0,68 EUR/vnt.
Butelis užpiltinei 100 ml 6 vnt.+ 6 kamščių
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/vnt.
Butelis užpiltinėms, kišeninės gertuvės tipo, 100 ml, 10 vnt.
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/vnt.
Kišeninė gertuvė–butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu, spauda „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Plokščias butelis 200 ml su užsukamu dangteliu, užrašas „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Stiklainis 3 L - 1 vnt., auksinis užsukamas dangtelis (fi 100)
3,94 € 2,56 €
2,56 EUR/vnt.
Butelis trauktinei 200 ml 6 vnt.+ 6 kamščių 23/18
5,51 €
0,92 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Kapitono butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu -6 vnt
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/vnt.
Dekoratyvinis butelis ICONA 500 ml, su „grybuko“ tipo kamščiu, 1 vnt.
1,73 €
1,73 EUR/vnt.
Stiklainis 3 l su plastikiniu dangčiu
5,19 € 4,27 €
4,27 EUR/vnt.
Misos filtravimo maišas - kūginis - 12 l
9,22 €
9,22 EUR/vnt.
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Svarainių skonio esencija 10 L – 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l