Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sodo viela su porolono apvalkalu, žalia, 10 m, Ø 10 mm
3,56 €
3,56 EUR/vnt.
Balti medvilniniai mėsininko siūlai (240 °C), 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Medvilninis kulinarinis siūlas, baltas (240 °C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Mėsininko siūlai balta-raudoni, medvilniniai (240°C) 55 m
Balkoninė rūkykla su reguliuojamu kameros dydžiu
70,49 €
70,49 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla su termometru
34,14 €
34,14 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
Kvadratinė sūrio forma 11 x 11 x 8,5 cm, skirta 500 g
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Rūkykla dragON plieninė 220 l, IQ – su Wi-Fi valdikliu
1 341,46 €
1341,46 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Nešiojama rūkykla su termometru ir vaismedžių rūkymo drožlėmis
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Mango ir marakujos skonio esencija skirta 2 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l