Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, vaisių eskizas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Cytrynówka“, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Dangtelis fi 66/4 vaisiai baltame fone - 10 vnt.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/vnt.
Dangtelis su spauda – raštas „Vaisiai“, fi 82/6, 10 vnt.
0,15 EUR/vnt.
Dangtelis fi 82/6 vaisiai juodame fone - 10 vnt.
1,85 € 1,53 €
Užsukamas dangtelis fi 66/4 vaisiai juodame fone - 10 vnt.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi 66/4 vaisiai - 10 vnt.
1,24 € 0,80 €
Butelis „Klasztorna“ 500 ml su užsukamu dangteliu ir spauda „Vaisiai“, dizainas Nr. 1
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Plokščias 500 ml butelis (gertuvė) su užsukamu dangteliu ir spauda „Vaisiai“, 2 variantas
Plokščias butelis (piersiówka) 200 ml su užsukamu kamšteliu ir spauda „Vaisiai“, 2 variantas
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg