Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4–10 mm, 2 l
2,36 €
2,36 EUR/vnt.
Perlitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 l
1,95 €
0,97 EUR/l
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Laistymo burbulas augalams, juodas matinis, su keraminiu smaigaliu (pakuotėje) 400 ml
4,46 € 4,02 €
4,02 EUR/vnt.
Žiedinė atrama augalams 3 žiedai 0,7 m
2,14 € 2,07 €
2,07 EUR/vnt.
Žiedinė atrama augalams 3 žiedai 1,5 m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/vnt.
Laistymo rutuliai augalams, balti pusiau permatomi su kamščiu, 400 ml, 4 vnt.
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/vnt.
Augalams skirti laistymo kamuoliukai, skaidrūs, 400 ml, 2 vnt.
4,27 €
2,13 EUR/vnt.
PVC juosta augalams rišti, 1,2 cm x 40 m
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Automatinė vazoninių augalų laistymo sistema
26,83 €
26,83 EUR/vnt.
Laistymo kamuoliai augalams, skaidrūs, gintaro atspalvio, 400 ml, 4 vnt.
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/vnt.
Laistymo rutuliai augalams, juodi permatomi, 400 ml, 4 vnt.
Laistymo burbulai augalams, skaidrūs žali, 400 ml, 4 vnt.