Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nedužtantis 8 l stiklainis su čiaupu ir dvipusiu mediniu stovu
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/vnt.
Stiklainis Twist-off 150 ml Cztery kąty fi 53 su juodu dangteliu, 6 vnt.
5,34 €
0,89 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
40 ml TO stiklainis su juodu dangteliu fi 43 - 10 vnt.
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/vnt.
Stiklainis TO 370 ml su spalvotu dangteliu fi82/6- 6 vnt.
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi 66/4 vaisiai juodame fone - 10 vnt.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumavimo aparatui 25 x 35 cm, 50 vnt.
10,56 €
0,21 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 20x30 cm, 50 vnt.
7,29 €
0,15 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 15x20 cm, 50 vnt.
3,88 €
0,08 EUR/vnt.
Nedūžtantis 5 l stiklainis su kraneliu ir dvipusiu mediniu stovu
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Modulių rinkinys su skaitmeniniu termostatu - dragON 2,7 kW, skirtas sodo rūkykloms
251,22 €
251,22 EUR/vnt.
Baltas mėsos tinklelis, 12,5 cm x 50 m, su šiluminiu atsparumu iki 220 °C
13,90 €
0,28 EUR/m