Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Didelis spiralinis - rutulinis distiliatorius
21,70 €
21,70 EUR/vnt.
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
$PRY Distiliatorius HawkStill ŠaltiejiPirštai 60,3mm RegGalia
414,39 €
414,39 EUR/vnt.
Distiliatorius HawkStill „Šalti pirštai” 60 l, su kolona fi 60,3 mm ir talpos termoizoliacija
390,00 €
390,00 EUR/vnt.
Distiliatorius HawkStill „Šalti pirštai“ 60 L, su kolona fi 60,3 mm
365,61 €
365,61 EUR/vnt.
Aabratek OLM, elektrinis 60l buferis, WIF termometras
354,15 €
354,15 EUR/vnt.
Distiliatorius HawkStill „Šalti pirštai” 60 L - stiklo granulėmis smėliuota kolona fi 60,3 mm ir talpos izoliacija
Distiliatorius hawkSTILL Aabratek 2.3 60 l WiFi
487,32 €
487,32 EUR/vnt.
Distiliatorius hawkSTILL Aabratek 2.0 60L su termoizoliacija
379,51 €
379,51 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis - apžiūros langelis - fi 48,3 mm, ilgis 100 mm
39,51 €
39,51 EUR/vnt.