Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Daugiafunkcis oro kokybės jutiklis
66,58 €
66,58 EUR/vnt.
Fermentacijos vamzdelis Tylios Dienos ir Naktys
1,49 €
1,49 EUR/vnt.
Horizontalus fermentacijos vamzdelis - nedūžtantis
1,17 €
1,17 EUR/vnt.
6 kamerų fermentacijos vamzdelis v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/vnt.
1,00 €
1,00 EUR/vnt.
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 10 – rinkinys
64,14 €
6,41 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Aktyvuota anglis (akmens anglis, mineralinės kilmės) 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Activated Duo Carbon – aktyvintos mineralinės (akmens) ir kokosų anglies mišinys, 1 kg, iki 60 l
5,61 €
5,61 EUR/kg
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Aktyvuota mineralinės kilmės akmens anglis 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Aktyvuota kokoso anglis augalams 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/vnt.