Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kulinarinis termometras su belaidžiu Bluetooth zondu
60,49 €
60,49 EUR/vnt.
„Soens“ prekės ženklo oro stotis – elektroninė, su belaidžiu lauko jutikliu
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Elektroninė orų stotis Soens - su belaidžiu jutikliu, žadintuvu ir naktine lempute
18,78 €
18,78 EUR/vnt.
Elektroninis kambario termometras, juodas
14,14 €
14,14 EUR/vnt.
Spygliukai nuo paukščių, ant plastikinės juostos, 10 vnt.
21,95 €
2,19 EUR/vnt.
Paukščių atbaidymo spygliukai, ant metalinės juostos, 10 vnt.
21,46 €
2,15 EUR/vnt.
Juostos su spygliais paukščiams atbaidyti, dekoratyvinės, baltos – iš plastiko, 6 vnt.
10,24 €
1,71 EUR/vnt.
Paukščių baidyklė - atšvaitinė juosta, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/vnt.
Paukščių atbaidytuvas – sidabro spalvos atspindinčios spiralės, 6 vnt.
2,88 €
0,48 EUR/vnt.
Elektroninis Soens termometras – su išoriniu jutikliu, apvalus, baltas
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Atspindintis pakabinamas paukščių atbaidiklis - pelėda su skambaliukais
2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l