Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
Plokščias 200 ml buteliukas su užsukamu dangteliu, spauda „Eglutės burbulai“, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Slyvų skonio esencija, skirta 4 L alkoholio, 40 ml
3,19 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, užpiltinei, alkoholiui, degtinei - 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
„Maluch“ buteliukas su auksinės spalvos užsukamu kamšteliu, 40 ml, 10 vnt.
4,41 €
0,44 EUR/vnt.
Buteliukų rinkinys su kamšteliais, 240 ml - 4 vnt.
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/vnt.
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
Mėtinio skonio esencija, 2 l - 40 ml
Lipnios etiketės 60x90 mm buteliams, degtinei, baltos, 20 vnt.
2,63 € 1,56 €
0,08 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l