Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Daugiafunkcis 12L indas su užsukamu dangteliu
6,31 €
6,31 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
Daiginimo stiklainis Twist-off + 5 sėklų pakuočių
7,66 €
7,66 EUR/vnt.
Daiginimo stiklainis „Twist-off“ su ridikų sėklomis
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Daugiafunkcis 18 l stiklainis su užsukamu dangteliu
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Nedūžtantis, daugiafunkcis stiklainis su juodu dangteliu, 3L
3,36 € 3,34 €
3,34 EUR/vnt.
Daugiapakopė daigyklė Niezłe Ziółko su ridikėlių sėklomis
9,44 €
9,44 EUR/vnt.
Daigyklė Zielona Czuprynka su ridikėlių sėklomis
3,49 €
3,49 EUR/vnt.
Popieriniai vazonėliai 6 x 6 x 6, 5 vnt. rinkinys
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/vnt.
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 l
1,95 €
0,97 EUR/l
Daugiaaukštė daigyklė Niezłe Ziółko + 10 sėklų pakuočių
11,80 €
11,80 EUR/vnt.
Sėklų rinkinys daigams - 10 pakuočių
6,39 €
6,39 EUR/vnt.