Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Apeorello Dolce esencija 4 litrams, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencijų rinkinys Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Sodo mėtų skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Vynuogių skonio esencija, 40 ml
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
3,19 EUR/vnt.
Esencija su „Gorzka Staropolska“ skoniu, skirta 4 l - 40 ml
Mėtinio skonio esencija, 2 l - 40 ml
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l