Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Gofruoti maišeliai vakuumavimo aparatui 25 x 35 cm, 50 vnt.
10,56 €
0,21 EUR/vnt.
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumatoriui, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Vakuuminio pakavimo aparato plėvelė – rankovė 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Geltonas plastikinis TO dangtelis fi 100 mm su rankenėle, stikliniams stiklainiams
1,73 €
1,73 EUR/vnt.
Plastikinis krepšelis Dam 5L, geltonas
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Trigubas (trijų kamerų) laistymo burbulas, permatomas geltonas, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija skirta 2 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
TO stiklainis 1,7 l su geltonu plastikiniu dangteliu ir rankenėle, fi 100, 1 vnt.
2,39 €
2,39 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
3,19 EUR/vnt.
Damadžana Dama 5 l PET, su užsukamu dangteliu, rankena ir krepšeliu
2,92 €
2,92 EUR/vnt.
Damadžanas Dama 5 L PET, su užsukamu dangteliu ir krepšeliu
2,78 €
2,78 EUR/vnt.