Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mirabelės skonio esencija 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
Gofruoti maišeliai vakuumavimo aparatui 25 x 35 cm, 50 vnt.
10,56 €
0,21 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumatoriui, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Vakuuminio pakavimo aparato plėvelė – rankovė 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija skirta 2 l - 40 ml
79,75 EUR/l
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l