Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Displėjus destiliacijos termometrui hawkSTILL Wi-Fi
42,44 €
42,44 EUR/vnt.
hawkSTILL Wi-Fi IQ rinkinys – distiliavimo termometras su Wi-Fi ir ekranu
150,00 €
150,00 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis - apžiūros langelis - fi 48,3 mm, ilgis 100 mm
39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Neopreninis apšiltinimas hawkSTILL Convex 30 L distiliatoriaus puodui
27,80 €
27,80 EUR/vnt.
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Nerūdijančio plieno pakabinama filtravimo kolona, rinkinyje priedai ir aktyvinta anglis
44,39 €
44,39 EUR/vnt.
Aktyvuota anglis (akmens anglis, mineralinės kilmės) 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Turbo mielės X-Harmony 18 %, 100 l, 360 g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Tarpinė modulinio distiliatoriaus langeliui
2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Activated Duo Carbon – aktyvintos mineralinės (akmens) ir kokosų anglies mišinys, 1 kg, iki 60 l
5,61 €
5,61 EUR/kg
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Elektrinė rūkykla - nešiojama
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/vnt.