Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Kokosų skonio esencija, 2,5L, 125L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Kokoso skonio esencija, skirta 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Pina Colada skonio esencija, skirta 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Nerūdijančio plieno pakabinama filtravimo kolona, rinkinyje priedai ir aktyvinta anglis
44,39 €
44,39 EUR/vnt.
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 9 stiklainiai, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/vnt.
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Stiklinė filtravimo kolona su spiritometru, silikonine žarnele ir aktyvuota kokosų anglimi
28,53 €
28,53 EUR/vnt.
Fermentacijos kvapo sugėriklis su Maxi vamzdeliu ir anglimi
5,27 €
5,27 EUR/vnt.
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
PVC žarnelė 7,0x1,5 mm - 5 m + greita jungtis
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Grom 72 val.
2,88 €
24,00 EUR/kg
Elektroninis kulinarinis termometras su sulankstomu zondu (-50/+300℃), raudonas
7,68 EUR/vnt.