Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Augalų laistymo dozatorius – žalias lapelis, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/vnt.
Augalų laistymo įrenginys – balta lentelė su keraminiu smaigaliu, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/vnt.
Augalų laistymo įtaisas – juoda lentelė, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/vnt.
Augalų laistymo dozatorius – permatomas lapelis su keramine kojele, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Augalų laistymo įtaisas – skaidrus lapelis, 120 ml
Augalų savaiminio laistymo įrenginys – juoda lentelė su keraminiu smaigu, 200 ml
Augalų laistytuvas – žalias lapelis su keraminiu smaigu, 120 ml
Augalų laistytuvas – balta lentelė, 200 ml
Sodo mėtų skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Modulių rinkinys su Wi‑Fi valdikliu – dragON IQ 2,7 kW, sodo rūkykloms
369,02 €
369,02 EUR/vnt.
Elektrinių modulių rinkinys su Wi‑Fi valdikliu – dragON IQ 1,5 kW, skirtas sodo rūkyklėms
345,12 €
345,12 EUR/vnt.
Statinaitė 5 l, stiklinė, su plačia įpylimo anga, kamščiu, stovu ir kraneliu
24,63 €
24,63 EUR/vnt.
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Plokščias butelis 200 ml su užsukamu dangteliu, užrašas „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.