Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Misos filtravimo maišas - kūginis - 12 l
9,22 €
9,22 EUR/vnt.
Vynuogių misos filtravimo maišas - kūginis - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Maišas vyno, trauktinių filtravimui - kūginis, 3 l
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Filtravimo maišas rėminiam presui 12 l 60 g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/vnt.
Filtravimo maišelis trauktinėms
6,66 €
6,66 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 10 – rinkinys
64,14 €
6,41 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
Aktyvuota mineralinės kilmės akmens anglis 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Aktyvuota anglis (akmens anglis, mineralinės kilmės) 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg