Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Butelis Olimp 200 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
0,88 €
0,88 EUR/vnt.
Klubowa butelis 500 ml su auksiniu užsukamu dangteliu, rinkinys 6 vnt.
5,41 €
0,90 EUR/vnt.
Užsukamas butelių kamštelis fi28/38, juodas, 8 vnt.
2,36 €
0,29 EUR/vnt.
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Elektroninis kulinarinis termometras su sulankstomu zondu (-50/+300℃), raudonas
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Natūralus kamštis, cilindrinis 24 x 38 mm - 20 vnt.
3,49 €
0,17 EUR/vnt.
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Distiliatoriaus modulis - refliuksas - šalti pirštai
73,90 €
73,90 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis - galvutė - Liebigo kondensatorius
61,46 €
61,46 EUR/vnt.
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 9 stiklainiai, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno prizminės spyruoklės – 1 l
31,70 €
31,70 EUR/l
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 7 stiklainėlių, 1,3 l
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Nerūdijančios prizminės spyruoklės - 0,5 l
16,58 €
33,16 EUR/l
Metaliniai gyvai gaudantys spąstai pelėms
8,07 € 7,24 €
7,24 EUR/vnt.
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.