Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Fermentacijos kvapų sugėriklis + tylus fermentacijos vamzdelis + aktyvuota kokoso anglis 200 g
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Fermentacijos kvapo sugėriklis su Maxi vamzdeliu ir anglimi
5,27 €
5,27 EUR/vnt.
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Modulinis distiliatorius Convex 30 l elektrinis - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius Convex 18 l Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/vnt.
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Rankinis kavos malūnėlis su malimo rupumo reguliavimu
13,41 €
13,41 EUR/vnt.
Aktyvuota mineralinės kilmės akmens anglis 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Stiklinė filtravimo kolona su spiritometru, silikonine žarnele ir aktyvuota kokosų anglimi
28,53 €
28,53 EUR/vnt.
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.