Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kriaušių skonio esencija – kriaušinis likeris, koncentratas 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Daugiafunkcis 5 l stiklainis su kraneliu
7,16 € 6,14 €
6,14 EUR/vnt.
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu ir užrašu „Cytrynówka“, raštas 1
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
Daugiafunkcis indas su kraneliu 10 l
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
Plokščias 500 ml butelis (gertuvė) su užsukamu dangteliu ir spauda „Vaisiai“, 2 variantas
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 - auksinis - 100 vnt.
10,24 €
0,10 EUR/vnt.
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
Kepurėlė-kamštis plačiakakliam demižonui
3,14 €
3,14 EUR/vnt.
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 - auksinis - 8 vnt.
1,76 €
0,22 EUR/vnt.
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 mm - juodas, 8 vnt.
Butelis GLORIA 0,5 l, su auksinės spalvos užsukamu kamšteliu, fi 28, 1 vnt.
1,29 €
1,29 EUR/vnt.