Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, dovanoms, augalinis raštas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, vaisių eskizas - 20 vnt.
Butelis GLORIA 0,5 l, su auksinės spalvos užsukamu kamšteliu, fi 28, 1 vnt.
1,29 €
1,29 EUR/vnt.
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Vyšnių likerio skonio esencija 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Kriaušių skonio esencija – kriaušinis likeris, koncentratas 40 ml
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
Esmė vyšnių skonio, 2,5 L 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 - auksinis - 100 vnt.
10,24 €
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 - auksinis - 8 vnt.
1,76 €
0,22 EUR/vnt.
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 mm - juodas, 8 vnt.