Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Stiklinė filtravimo kolona su spiritometru, silikonine žarnele ir aktyvuota kokosų anglimi
28,53 €
28,53 EUR/vnt.
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 10 – rinkinys
64,14 €
6,41 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Aktyvuota anglis (akmens anglis, mineralinės kilmės) 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Activated Duo Carbon – aktyvintos mineralinės (akmens) ir kokosų anglies mišinys, 1 kg, iki 60 l
5,61 €
5,61 EUR/kg
500 ml butelis degtinei, su juodu užsukamu kamšteliu, 6 vnt.
4,07 €
0,68 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, degtinei, juodos, 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Alkoholometras su termometru
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Butelis GLORIA 0,5 l, su auksinės spalvos užsukamu kamšteliu, fi 28, 1 vnt.
1,29 €
1,29 EUR/vnt.
Butelis „Receptura“ 250 ml, su juodu užsukamu dangteliu, 1 vnt.
0,88 €
0,88 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l