Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Augalams skirti laistymo kamuoliukai, skaidrūs, 400 ml, 2 vnt.
4,27 €
2,13 EUR/vnt.
Laistymo kamuoliukai augalams, permatomi žali, 400 ml, 2 vnt.
Laistymo kamuoliai augalams, juodi matiniai, 400 ml, 4 vnt.
4,43 € 3,56 €
0,89 EUR/vnt.
Laistymo kamuoliukai, skaidrūs, 400 ml, 4 vnt.
7,60 € 5,83 €
1,46 EUR/vnt.
Laistymo burbulas augalams, juodas matinis su keraminiu antgaliu, 400 ml
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Bambuko formos dengtas plieninis kuoliukas, 150 cm x 11 mm
1,46 € 1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Augalų laistymo dozatorius – permatomas lapelis su keramine kojele, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Augalų laistytuvas – žalias lapelis su keraminiu smaigu, 120 ml
Augalų laistytuvas – balta lentelė, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/vnt.
Augalų laistymo dozatorius – žalias lapelis, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/vnt.
Augalų laistymo įtaisas – skaidrus lapelis, 120 ml
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l