Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Distiliatoriaus modulis - distiliavimo papūga
34,14 €
34,14 EUR/vnt.
Alkoholometras
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Esencijų rinkinys Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
6,71 EUR/kg
Vyšnių likerio skonio esencija 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Pina Colada skonio esencija, skirta 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Turbo Cold mielės 120 g
30,67 EUR/kg
Viskio skonio esencija 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Kokoso skonio esencija, skirta 5 L - 100 ml
6,90 EUR/vnt.
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l